Nem vagyunk keresztyén Superman-ek

2012. március 21., címkék: horváth gergely, cseri kálmán, pasaréti egyházközség, zene

„Ne öntsük ki az ördöggel együtt az embert” – mondja Horváth Gergely, MR2-Petőfi Rádió popzenei műsorvezetője. A gyakorló reformátussal a popról, a keresztyén zenéről és médiáról, az egyház jövőjéről is beszélgettünk.

Lelkészbeiktatás Pasaréten

2011. május 16., címkék: pasaréti egyházközség, beiktatás

Beiktatták Budapest legnagyobb református gyülekezetének lelkipásztorát szombaton. Horváth Géza vette át a csaknem négy évtized pasaréti szolgálatot követően nyugdíjba vonult Cseri Kálmán helyét.

Nem vagy egyedül! – „Én veletek vagyok minden napon a világ végezetéig.”

2010. április 07., címkék: Ökumené, pasaréti egyházközség, csendesnap, Hírek, ökumené

Ökumenikus csendesnapot tartanak özvegyek és családjaik számára április 10-én szombaton 9-től 16 óráig a Pasaréti Református Egyházközségben.